Könyvtár

Iskolánk könyvtára több mint 11000 kötetet tartalmaz, a számos szépirodalmi mű mellett tankönyvek és folyóiratok teszik teljessé a választékot. A könyvtár célja, hogy segítséget nyújtson az iskola tanulóinak a felkészülésben, az órán szerzett ismeretek elmélyítésében, kiegészítésében és természetesen lehetőséget teremt a kikapcsolódásra is. A könyvtár kettős szerepet lát el, hiszen nem csupán az iskola tanulói és dolgozói használják, ez egyben Csopak község könyvtára is. Ennek megfelelően az irodalmi kínálat széles, a már korábban említett 14 féle folyóirat pedig szintén mindenki számára elérhető.

Községi könyvtár nyitvatartási ideje:

Hétfő: ZÁRVA
Kedd: ZÁRVA
Szerda: 9:30-12:30 és 15:00-18:30
Csütörtök: ZÁRVA
Péntek: 10:00-12:00 és 15:00-18:30
Szombat: ZÁRVA

Megközelítés: Tanítási időben az iskola főbejáratán keresztül is megközelíthető a könyvtár, tanítási időn kívül a játszótér felől van a bejárat.

Lehet, hogy egy kép erről: tanulás és szöveg           Lehet, hogy egy kép erről: szöveg